Aktualności

Wracamy do zielonogórskich przedszkoli!

Na tak dobre informacje czekaliśmy bardzo długo. Wreszcie mamy zielone światło i z uśmiechem na twarzach wracamy z naszymi zajęciami do przedszkoli w Zielonej Górze. Oczywiście Mały Mistrz Sportu pamięta o panującej wciąż sytuacji i tzw. reżimie sanitarnym.

Czytaj więcej

Mali Mistrzowie Sportu wrócili do gry

Ruszył cykl zajęć w hali przy ul. Wyspiańskiego. Póki co, tylko 1 raz w tygodniu, ale w przypadku dużego zainteresowania zwiększymy ilość grup i częstotliwość naszych spotkań. Dlaczego ruch jest ważny już w wieku przedszkolnym?

Czytaj więcej

Dlaczego warto postawić na imprezę w sportowym klimacie?

Urodziny, integracja z grupą znajomych i przyjaciół czy impreza w większym gronie. Podczas takich wydarzeń gry i zabawy sportowe będą wielką atrakcją oraz niezapomnianym wrażeniem. Jakie są zalety imprez organizowanych przez Małego Mistrza Sportu?

Czytaj więcej

Powrót do rzeczywistości

Mały Mistrz Sportu skonsultował się z Ministerstwem Zdrowia. Krok po kroku chcemy wracać do Was z naszą misją. Wierzymy, że jeszcze w te wakacje będziemy mogli spotkać się twarzą w twarz i razem poćwiczyć lub pobawić się na festynie czy imprezie sportowej.

Czytaj więcej

Lubisz dobrą zabawę? Mamy coś dla Ciebie!

Mały Mistrz Sportu to nie tylko zajęcia dla przedszkolaków. Nasza ekipa już dawno temu dała się poznać jako świetny organizator imprez, festynów i zabaw integracyjnych z udziałem dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Czytaj więcej

Koronawirus zatrzymał nas w domach!

Żłobki, przedszkola i szkoły będą zamknięte przez co najmniej 2 tygodnie. Podczas kwarantanny nie możemy zapomnieć o codziennej dawce ruchu. Z najmłodszymi dziećmi najlepiej robić to w formie zabawy. W najbliższym czasie będziemy publikować na naszym fan page'u materiały, które miejmy nadzieję zainspirują rodziców do tego typu aktywności.

Czytaj więcej
Ładuję treść

Skontaktuj się
z nami

Chcesz, żeby Twoje dziecko poznało świat aktywności fizycznej? Zaproś naszego animatora na swoje wydarzenie.

Łukasz Łukaszewski
Telefon: +48 692 880 929
Adres e-mail: lukasz@mistrzsportu.pl

Skontaktuj się z nami