Imprezy na sportowo!

Czy wiesz, że w naszej ofercie poza zajęciami dla dzieci jest także organizacja imprez? Co ważne, atrakcje Małego Mistrza Sportu zachęcą do zabawy nie tylko najmłodszych! Młodzież i osoby dorosłe również znajdą tutaj coś dla siebie.

Urodziny na sportowo, impreza integracyjna, festyn, czy też zakończenie sezonu przez klub sportowy. Lista okazji, na które można zaprosić naszą ekipę jest naprawdę bardzo długa, więc tu wymieniamy tylko kilka z nich. Również w dziedzinie organizacji wydarzeń (podobnie jak w przypadku zajęć sportowych) jest sporo elementów, które wyróżniają nas na rynku.
Przede wszystkim jest to grono uśmiechniętych animatorów. Zespół Małego Mistrza Sportu składa się z samych fachowców, a ich postawa zachęci do udziału w zabawie dosłownie każdego. Ci ludzie po prostu wiedzą czym jest sport i dobra zabawa, a co ważne wiedzą jak połączyć jedno z drugim. Stąd zasób konkurencji, gier i zabaw jest niemalże nie do wyczerpania.
Posiadamy unikatowy sprzęt. Być może od tego elementu powinniśmy zacząć ale uważamy, że nasz zespół to największy skarb. Wracając więc do atrakcji Małego Mistrza Sportu są to min. tarcze do football darta (duże 5m i małe 2,5m), strzelnica łucznicza archery tag, szczudła różnej wielkości, oraz nowość- strzelnica laserowa podobna do tej, na której trenują zawodowi sportowcy (biathloniści czy też pięcioboiści). Do tego budujemy minitory przeszkód, strefę dla najmłodszych, oraz prowadzimy tradycyjne konkurencje jak różnego rodzaju wyścigi czy też przeciąganie liny. Wszystko w 100% jest w sportowym klimacie.
Jak widać poza tradycyjnymi dmuchanymi zjeżdżalniami mamy coś, czego nie znajdziecie nigdzie indziej.
Dodatkowo posiadamy bogate doświadczenie. Dlatego jeżeli chcesz zorganizować imprezę, która na długo pozostanie w pamięci uczestników- odezwij się do nas, a my podpowiemy Ci co i jak.