Pierwsze koty za płoty

Pierwszy tydzień sezonu 2023/24 już za nami. Łatwo nie było i musimy przyznać, że nie obyło się bez drobnych błędów, ale jak zawsze nasza dzielna ekipa dała radę.
Należy zacząć od tego, że w tym roku postawiliśmy na zapisy drogą internetową. Jak zawsze w przypadku wprowadzania nowości wszyscy musimy się do nich przyzwyczaić. Kiedy już „nauczymy się” nowego systemu, wierzymy, że będzie to olbrzymie ułatwienie, które przede wszystkim wyeliminuje masę papierkowej roboty.
W międzyczasie mieliśmy kilka przygód z atakiem hackerów włącznie. Na szczęście po perturbacjach nie ma już śladu, a to wszystko dzięki czujności rodziców, którzy bardzo szybko zgłosili nam problem. Okazało się, że cały atak był tak sprytnie zaplanowany, że my u siebie nie byliśmy w stanie nawet zauważyć, że coś jest nie tak.
W ramach tego sezonu i początków współpracy z kolejnymi przedszkolami odwiedziliśmy całą masę zupełnie nowych placówek i poznaliśmy sporo nowych dzieci. Początki nowych działań i podróże w innych niż do tej pory kierunkach często bywają trudne, ale i zarazem ciekawe. Trudy pierwszego tygodnia już za nami. Teraz z uśmiechem na twarzach jesteśmy gotowi na kolejne.