Powrót do rzeczywistości

Mały Mistrz Sportu skonsultował się z Ministerstwem Zdrowia. Krok po kroku chcemy wracać do Was z naszą misją. Wierzymy, że jeszcze w te wakacje będziemy mogli spotkać się twarzą w twarz i razem poćwiczyć lub pobawić się na festynie lub imprezie sportowej.

Póki co organizacja zajęć w przedszkolach nie jest jeszcze możliwa. Spokojnie czekamy, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie i bezpieczeństwo naszych Małych Mistrzów Sportu jest najważniejsze. Warunki i obostrzenia związane z pandemią koronawirusa zmieniają się z dnia na dzień i tak naprawdę liczymy na to,  że prędzej czy później będziemy mogli wrócić do rzeczywistości sprzed kilku miesięcy.

Aktualnie trwa III etap odmrażania sportu. Oznacza to, że zewnętrzne boiska są otwarte, a młodzi zawodnicy i zawodniczki trenujący w klubach już wrócili do swoich obiektów. Z informacji, które ostatnio uzyskaliśmy wynika, że w kolejnym etapie będzie można organizować imprezy sportowe z udziałem do 50 osób. Jednak będą to wydarzenia przeznaczone dla zamkniętych grup, bez udziału publiczności i wyłącznie na otwartym terenie. Póki co wciąż nie wiadomo kiedy nastąpi IV etap. W najbliższym czasie planujemy wystosować kolejne pytania  do MZ. Chcemy zapytać min. o organizację urodzin na sportowo, czy też wypoczynku letniego. Pytań i wątpliwości co do tego co można, a czego jeszcze nie można robić, mamy znacznie więcej. Do wszystkiego podchodzimy ze spokojem i cierpliwością, bo zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu.