Przygotowania do nowego sezonu!

Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny 2023/24. W związku z tym już dawno rozpoczęliśmy przygotowania do następnej edycji zajęć Mały Mistrz Sportu. Zgłaszają się do nas nowe przedszkola z Zielonej Góry i okolic, a do grona prowadzących- animatorów dołączają kolejne osoby.

Za nami sporo, a przed nami jeszcze więcej pracy organizacyjnej. Ale dla nas to nie problem. Rękawy zakasane, wszystkie ręce na pokład i działamy. Może nie jesteśmy mistrzami marketingu, ale w prowadzeniu naszych zajęć i przygotowywaniu nowych zabaw ruchowych- zdecydowanie TAK (opracowaliśmy już ponad 500 gier i zabaw ruchowych).
Co nas cieszy, to przede wszystkim fakt, że wszystkie placówki, z którymi współpracowaliśmy do tej pory zadeklarowały chęć kontynuacji wspólnych działań. Dodatkowo zgłaszają się do nas nowe przedszkola, co jest pokłosiem naszej renomy i fantastycznie wykonywanej pracy z dziećmi w wieku 3-6 lat.
Nie bez znaczenia jest fakt, że w bardzo dokładny i jednocześnie ostrożny sposób dobieramy prowadzących nasze zajęcia (przed sezonem zaprezentujemy Wam naszych animatorów). Są to osoby nie tyle dorosłe, co już dojrzałe, z odpowiednim wykształceniem dla których sport i dzieci to coś więcej niż tylko praca.
W najbliższych dniach przekażemy Wam również konkrety dotyczące zajęć Mały Mistrz Sportu w trybie popołudniowym- podamy dokładny harmonogram naszych spotkań, które chcemy rozpocząć już we wrześniu.