Przygotowania do sezonu

Wakacje już dawno za nami, a przed nami perspektywa rozpędzającego się roku szkolnego 2021/2022. Dla nas to czas wytężonej pracy. Organizujemy zajęcia w przedszkolach i szykujemy się do popołudniowych treningów wraz z klubem Green Star BC Zielona Góra.

Tak naprawdę nie możemy doczekać się powrotu do placówek w Zielonej Górze i do pierwszych sportowych spotkań z przedszkolakami. Ostatnie tygodnie upłynęły nam na kompletowaniu zupełnie nowego sprzętu, który w tym sezonie będzie wykorzystywany na naszych zajęciach. Póki co nie uchylamy rąbka tajemnicy, ale już teraz możemy powiedzieć, że będzie to prawdziwa BOMBA !!! Przede wszystkim mamy nadzieję, że jak już uda nam się wystartować z zajęciami Małego Mistrza Sportu, to nie zagrozi nam kolejny lock down. Z drugiej strony staramy się o tym nie myśleć, robimy swoje bo na takie sytuacje i tak nie mamy żadnego wpływu 🙂

Podobnie jak w ubiegłym sezonie, z początkiem października wrócimy też z treningami do hali sportowej przy ul. Wyspiańskiego. Razem z klubem Green Star BC Zielona Góra zadbamy o formę najmłodszych, a do tradycyjnych zabaw Małego Mistrza Sportu dołączymy gry z piłką i rzuty do kosza. Szczegółów wypatrujcie na naszej stronie internetowej oraz FB.