Ruszamy pełną parą!!!

Mały Mistrz Sportu wrócił do aktywności. Co prawda skala naszych działań nie jest tak duża jak jeszcze kilka miesięcy temu, ale wierzymy, że jest to tylko kwestią czasu.

Wciąż jeszcze zajęcia w przedszkolach nie zawsze są aprobowane przez dyrekcję i rodziców. Jednak część placówek z przyjemnością zaprasza nas do współpracy. Prowadzący zajęcia Mały Mistrz Sportu to zaszczepiony ozdrowieniec, więc już chyba bezpieczniejszym pod względem ewentualnej transmisji wirusa być nie można.

Zapraszamy również na zajęcia Mały Mistrz Sportu w klubie Green Star BC Zielona Góra. Spotykamy się raz w tygodniu- w piątki o godz. 16.45 w hali Novita. Bawimy się na sportowo, dbamy o poprawną postawę ciała, a do tego wszystkiego wplatamy elementy koszykówki. Zajęcia będą odbywały się do końca czerwca.

Urodziny na sportowo cieszą się dużym zainteresowaniem. Trudno się dziwić. Dzieci z całą pewnością tęskniły za kontaktem i zabawą z rówieśnikami. Dlatego też w programie tego typu wydarzeń obowiązkowo znalazły się gry i zabawy integracyjne.