Święto rodziny 2019

Święto Rodziny to świetna okazja na spędzenie wspólnie czasu i integrację. To właśnie rodzina kształtuje najmocniej rozwój młodego człowieka i jego postawy społeczne. Prawidłowemu i zdrowemu rozwojowi można oczywiście pomóc jeszcze w inny sposób – poprzez regularny ruch i zmianę nawyków!

Chrześcijańska Szkoła Podstawowa, która była organizatorem pikniku, postawiła właśnie na szerzenie wśród dzieci i rodziców sportowych postaw oraz zasad fair-play. Przygotowane atrakcje przyczyniły się do nawiązania się nowych znajomości wśród dzieci i zacieśnienia się tych obecnych. Sport nie tylko rozwija fizycznie, ale także emocjonalnie – dzieci łatwiej się integrowały i szybciej wchodziły w nowe kontakty.

Piknik z okazji Święta Rodziny 2019 miał oczywiście nie tylko rozwijać, ale też dobrze bawić! Przygotowane atrakcje łączyły w sobie ćwiczenia fizyczne, które były ukryte pod postacią ciekawych zawodów, oraz dobrą zabawę. Wyścigi w parach, rzuty do kosza, strzelanie z łuku i Football Dart! Uczestnicy byli zmęczeni, ale zadowoleni. Z dodatkową energią i uśmiechem na twarzach wrócili do domu. To był dobry dzień 🙂